O Nas

GUMET s.c. to firma istniejąca na rynku motoryzacyjnym od 1998 roku. Zdobyte doświadczenie w branży samochodowej chcemy wykorzystać świadcząc specjalistyczne usługi regeneracji filtrów cząstek stałych DPF/FAP/KAT.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem międzynarodowej sieci Carbon Clean Polska.

Świadczone przez nas usługi wykonywane są na najnowocześniejszych urządzeniach przez kompetentne i w pełni przeszkolone osoby z zastosowaniem środków chemicznych bezpiecznych dla środowiska.

To co nas wyróżnia:

  • Operacja czyszczenia filtra oraz wszystkie pomiary są dokumentowane.
  • Na zregenerowane przez nas filtry dajemy 24 miesiące gwarancji.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i warsztatów samochodowych. Z naszych usług korzystają przede wszystkim te osoby, którym zależy na posiadaniu w pełni sprawnego i umożliwiającego komfortowe pokonanie każdej trasy samochodu. Podczas procesu regeneracji dbamy o każdy szczegół, aby każdy nasz klient był usatysfakcjonowany.

Uważamy, iż regeneracja jest jedynym słusznym wyborem nie tylko wtedy, gdy chcemy zaoszczędzić, ale także w momencie kiedy nie chcemy łamać prawa. Usuwanie filtra DPF jest nielegalna i może zostać wykryte np. podczas przeglądu technicznego samochodu. Brak filtra to także narażenie siebie na mandaty, których wysokość w Polsce jest bardzo duża. Policja europejska brak filtra traktuje jako zagrażanie bezpieczeństwu – zarówno właściciela samochodu jak i innych uczestników ruchu.

Check engine
Zatarcie silnika
Zmiana właściwości smarnych oleju
Większe zużycie paliwa
Brak DPF !!!
Euro 6